Icon
HER TÜRLÜ SORUNUZ İÇİN BANA YAZIN szgezgi@gmail.com

14 Ekim 2013 Pazartesi

Sezgi'nin Magazini: Kendinizi Şımartacağınız Aydınlatmalar
Sezgi'nin Magazini

Ayın Konusu:
Odanızı Renklendirecek Lamba Önerileri


Kendinizi Şımartacağınız Aydınlatmalar

http://sagliklidogalkozmetik.blogspot.com/2013/10/sezginin-magazini-kendinizi-smartacagnz.html#more

HİMALAYA TUZU LAMBASI

Magazinime rengarenk bir konu ile başlamak istedim ve bu ayın konusunu ilginç aydınlatma elemanlarına ayırmak istedim.

Sizler için seçtiğim lambaların başında Himalaya Tuzu Lambası var. Bu lambaya bayıldığım için dayanamayıp daha önce buradaki yazımda tanıtmıştım. Bu lamba odanızdaki kötü enerjiyi alarak sizi rahatlatıyor. Tıpkı deniz kenarı ve yağmur sonrası rahatlığı gibi bir rahatlık hissi yayıyor. Özellikle işyerinizde veya çocuğunuzun odasında işe yarayacağını düşünüyorum. Yazımı okumanızı öneririm.  Yok gerek yok hemen alıyorum diyorsanız buyrun... Ayrıca bu himalaya tuzu lambası sevgiliye ilginç bir hediye de olabilir.ÇOCUĞUNUZUN ODASINDA KORKMADAN KULLANABİLECEĞİNİZ BİR GECE LAMBASI VE DAHA FAZLASI

Gece lambasından daima korkmuşumdur. Herkes uyurken elektrik kaçağı yaparak yangın çıkaracak diye... Paranoyakça gelebilir belki ama gece lambalarının pek de tekin olmadığı bir gerçek. İşte bu lamba güven sorunumu çözdü ve dee elektrik israfı da yapmıyor. Sabah evden çıkarken güneşe koyuyorsunuz, akşam geldiğinizde yakıyorsunuz. İster gece lambası ister dekorasyon
alternatifi olarak kullanabiliyorsunuz. Güneş yoksa da elektriğe takabiliyorsunuz.

İNCELEMEK VE SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZSESE GÖRE RENK DEĞİŞTİREN LAMBA

Bulb Tree Sound Sensitive Lamp - Sese Duyarlı Lamba AğaçBu lambayı kendinizi şımartın yazıma aldım ama isterseniz sevgilinize hediye edin, isterseniz bir arkadaşınıza ev hediyesi götürün... Hepsi için çok ideal. Fiyatı tanıttığım diğer lambalara göre birazcık daha pahalı ama değiyor.

Sesinizin veya müziğin yüksekliğine göre rengini ve parlaklığını değiştiren Sese Duyarlı Lamba Ağaç ( Bulb Tree Sound Sensitive Lamp ) ile partileriniz daha çılgın, geceleriniz daha parlak geçecek! 5 farklı renkteki kırılmayan camdan ampüller ile bu ilginç tasarımlı Sese Duyarlı Lamba Ağaç’ı bir kere kullandıktan sonra ondan asla vazgeçemeyeceksiniz

Bir düğme ile rengarenk ampülleri sese duyarlı hale getirebiliyorsunuz. Daha sonra da müziğin sesine veya el çırpışınıza uyumlu olarak Sese Duyarlı Ampül Ağac’ın ampülleri renkten renge giriyor. Ses ne kadar yükselirse, ampüller daha parlak yanıyor.

SERUM ŞEKLİNDEKİ LAMBAYA HASTA OLDUM

Bu lambayı görünce çok şaşırdım. Bu lambayla damarlarınıza enerji pompalayabilirsiniz. Serum Lambanın içine su dolduruyorsunuz, USB girişine takıyorsunuz ve dilediğiniz renkteki serumunuz odanızı aydınlatıyor. Üstelik görenler hayretler içinde kalıyor.


İlginç tasarımlı lambalardan hoşlanıyorsanız Drip Bag USB LED Light’ı çok seveceksiniz. Gerçek bir serumdan farksız görünen bu lambayı içine su koyarak çalıştırıyorsunuz. Serum Lambayı evde ya da ofiste dilediğiniz bir yere asabilir ya da masa üzerinde kullanabilirsiniz. Bir başka deyişle nerede ışığa ihtiyaç varsa elinizde serumla oraya koşabilirsiniz.
Serum Lambanın dilediğiniz renkte ışık vermesini sağlamak ise çok kolay, Drip Bag USB LED Light içine ne renk su doldurursanız o renkte bir lambaya dönüşüyor. Drip Bag USB LED Light doktor, hemşire, hasta bakıcı tanıdıklarınız için mükemmel bir hediye.


 İNCELEMEK VE SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZPage Turner Lamp - Sayfa Sayfa Lamba
SAYFA SAYFA LAMBA
Öyle bir lambam olsun ki moduma göre ayarlayabileyim diyorsanız Page Turner Lamp’a göz atmadan geçmeyin. Sayfa Sayfa Lamba’nın her sayfasında ayrı bir desen, ayrı bir hikaye yatıyor. Bilgisayarınızın USB girişinden elektrik alan Page Turner Lamp çalışma masanızın vazgeçilmezi olmaya aday.
12 adet sayfası bulunan Sayfa Sayfa Lamba’nın 6sı kendinden desenli, 6 adet beyaz sayfa da sizin çok özel çizimlerinizi bekliyor.
Ürün içerisinden ayrıca kırmızı ve beyaz olmak üzere iki adet abajur başlığı çıkmaktadır. Böylece tek bir ürün ile 24 farklı kombinasyon yaratabilirsiniz.
Page Turner Lamp’ın kullanımı da oldukça basittir. USB girişine takıyorsunuz. Ve beyaz gövdesi üzerine bastığınızda hemen LED ışıkları yanmaya başlıyor. Ampullü

Her sayfada ayrı bir lamba

Ruh haliniz bile günden güne değişiyorken lambalarınız niye hep aynı kalsın ki. Page Turner Lamp ile her sayfa çevirişte farklı bir lambaya sahip olabilirisiniz. Sayfa Sayfa Lamba’nın boş sayfalarında da kendi tasarımlarınızı yapıp gizli kalmış yeteneklerinizi gün yüzüne çıkartabilirsiniz

İNCELEMEK VE SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYABİLİRSİNİZ
http://sagliklidogalkozmetik.blogspot.com/search/label/Sezgi%27nin%20Magazini

0 yorum:

Yorum Gönder