Icon
HER TÜRLÜ SORUNUZ İÇİN BANA YAZIN szgezgi@gmail.com

26 Eylül 2013 Perşembe

Sevgilinize Sevginizi Göstermenin En Güzel Yolları

Sevgilinize ya da eşinize sevginizi söyleyemiyor musunuz? Ya da sözler kifayetsiz mi kalıyor. Doğum günü ya da sevgililer günü yaklaşıyor ama siz her zamanki klasik hediyelerden sıkıldınız mı? Üstelik hediyenin fiyatı değil, anlamı özeldir mi diyorsunuz?
 
Sizler için sevgilinize sevginizi ifade edebileceğiniz harika yollar ve alabileceğiniz harika hediyeler araştırdım. Araştırmaya da devam edeceğim.
Sevgiyi pekiştirmenin ve renklendirmenin en güzel yolu aşk oyunlarıdır. Diyelim ki özel bir gününüz, yıldönümünüz veya doğum günü... Sevgilinize hazırlayabileceğiniz harika bir sürprizle başlıyorum. Güzel bir yemek hazırladınız, mumları yaktınız, şarabınızı, müziğinizi açtınız... Kapı çalındı ve işte hayatınızın aşkı karşınızda. Yemekten sonra harika bir oyun oynayabilirsiniz.
 
Bulduğum ürünün adı "Romantik Kalp." Ben bizzat aldım ve denedim. İçinde rulo haline getirilmiş 100'den fazla görev var. Mesela,
 
"Yatak odanıza doğru uzanan küçük kalplerden yapılmış bir patika hazırlayın; odayı mumlarla, yatağı da gül yapraklarıyla donatın ve onu bir sürprizle karşılayın”
 
Ya da "Sevgilinizin yakın arkadaşlarıyla beraberken ona iltifatlar edin ve onu övün” gibi cici görevler.
 
Kutunun içinden çıkan cımbız yardımıyla görevinizi seçiyorsunuz ve bazen karşınıza "sevgilinizin kulağını öpün" gibi heyecanlı alternatifler çıktığı kadar ciciş biçiş görevler de çıkabiliyor. Gecenin sonunda eğlence garanti. Rutine binmiş tv, sinema, Mc Donalds üçlüsü tarih oluyor!

İlginizi çektiyse buradan satın alabiliyorsunuz.


Gözlerinize inanamayacağınız Feng Shui büyüyen kristal sayesinde bir kristalin, büyümesini ve gelişmesini çıplak gözle görebiliyorsunuz. Kavanoz içinde 15 günde büyüyen kristal, renkli LED eşliğinde muhteşem ışık oyunlarıyla 8 farklı mesaj verebiliyor. Bu ürün çok değişik geldi bana ve çok ilgimi çekti. Üstelik içine takılan led ışıkla, odanız için mükemmel bir süs eşyası da olabiliyor. LED renginin değişiminin kristalinize nasıl etki ettiğini gördüğünüzde FENG SHUI kristalini daha çok seveceksiniz.
 
İlginizi çektiyse buradan satın alabiliyorsunuz.


 Arkadaşlar, bu kupa bana hediye gelmişti. Çok ilginç, sevgilim bana canım bak sana kupa aldım diyerek simsiyah bu kupayı verdi. Ben de baktım baktım, bir anlam veremedim. Bula bula simsiyah bir kupa mı bulmuş diye düşündüm ama bir şey de demedim elbette.

Sonra kupayı yıkadım, kendime bir kahve yapayım dedim, içine sıcak suyu koydum ve gözlerime inanamadım. O simsiyah kupanın üzerine benim resmim oluşuverdi. Neredeyse kupayı düşürüp kıracaktım. Sonuçta harika bir sürpriz oldu ve çok hoşuma gitti. Ben de sizinle bu sihirli bardağı paylaşmak istedim.

Magic Mug’ın içine koyduğunuz kahve, çay veya sıcak su siyah kupanızın içindeki saklı fotoğrafları ortaya çıkartıyor. Sihirli Kupa soğumaya başladığında da yavaş yavaş tekrar eski siyah haline dönmeye başlıyor.

İlginizi çektiyse buradan satın alabiliyorsunuz.


 
Ben mi fazla romantiğim bilmiyorum fakat bu fikri görünce bayıldım. Kapı çalıyor ve içinde aşk mesajları, deniz kabukları olan kırmızı bir kutu içinde bir şişe geliyor. Ben bayılırdım. BU hediye kızalar göre. Eski filmlerde ıssız adaya düşenlerin denize şişe içinde bıraktığı mesajların umut ve mistisizm karşımı cazibesi hep ilgimi çekmiştir. Eski filmlerden kalma bu hediye sevgilinizi mutlu edebilir. İçine ne yazacağınız size kalmış.                                                                                    

Siz mesajınızı oluşturuyorsunuz ve gerisini firma oluşturuyor. Sevdiğiniz kişiye özel mesajınızı çok şık bir mektup kağıdına basıyorlar. Daha sonra mesajınızı ve deniz kumları ile deniz kabuklarını 30cm boyunda, ağzı mantarlı klasik bir şişe içine yerleştirerek sevdiceğinize gönderiyorlar. Bundan siz de evde yapabilirsiniz ama şeffaf mantarlı bir şişe ve şık bir kırmızı kutu bulmanız biraz zor olabilir. Bir de göndermeniz lazım. 

İlginizi çektiyse buradan satın alabiliyorsunuz.


Çikolata, kalp, kırmızı ve güzel sözlerin bir arada olduğu bir hediye düşünün, sizce bu hediye karşısında mutlu olmayacak bir bayan var mıdır? Bence yoktur.
 
İnsanı mutlu eden ve tatlı yiyip tatlı konuşturan çok özel bir hediye olabilir. Kulenin her katında sevgilinizi çok mutlu edebilecek bir sürpriz var ayrıca.
 
İlginizi çektiyse buradan satın alabiliyorsunuz.  

0 yorum:

Yorum Gönder