Icon
HER TÜRLÜ SORUNUZ İÇİN BANA YAZIN szgezgi@gmail.com

Reklam Vermek İçin


Merhaba,

Sağlıklı yaşam ile ilgili konulara her zaman ilgi duydum. Bakım, beslenme, spor… Neden bu konuda yaşanabilecek bilinçlenmeye ufak da olsa bir katkıda bulunmayım diye düşündüm ve çalışmaya başladım.

2013 yılı Nisan ayında kurmuş olduğum Doğal Bakım Projesi isimli bloğum ile amacım, zararlı kimyasallarla hazırlanan ürünler yerine, daha doğal ve sağlıklı ürünlerin kullanımı konusunda bir farkındalık yaratmaktı.

Kısa süre içinde doğal ve sağlıklı ürünlere müthiş bir ilgi olduğunu gördüm. Üstelik bu durum sadece kozmetik ürünler için değil, gıda ve temizlik ürünleri için de geçerli.
Artık herkes merak ettiği bilgiye bloglardan ulaşıyor. Bloglar samimi ve niş yaklaşımı ile büyük bir etki unsuru oldu.

Dileyen firmalarla reklam çalışması yapıyorum. Bu çalışma bloğumun tarafsızlığı ile çelişmiyor, çünkü ben satış yapmıyorum.  Amatör ruh ile sevdiğim konuda bilgiler ve deneyimler paylaşıyorum. Ayrıca tanıtıcı reklamlar da alabiliyorum. Örneğin bir hafta süre ile ürün tanıtımı, resim ve isteğe bağlı olarak video içeren, ürün sahipleri tarafından hazırlanmış bir tanıtım yazısını, en altında tanıtım olduğunda dair bir ekleme ile yayınlayabiliyorum. Bu yayın bir hafta boyunca ana sayfada kalıyor ve Facebook tanıtımları ile destekleniyor.

Reklam bannerları ana sayfanın görünür bir yerinde ve en çok trafik alan yazıların içinde görüntülenecektir. Reklamların görünür ve dikkat çekici şekilde yayınlanması benim sorumluluğumdadır.

Reklamlar ve tanıtımlar için lütfen mail adresim ile bana ulaşınız.


Beni Facebookta bulun:
Beni Instagram’da bulun:
YASAL UYARI

Sitemi internet ve gazetelerden toplanan bilgilerle veya kendi deneyimle oluşturuyorum. Site içeriği ya da üçüncü şahısların sitelerindeki içeriklerin kullanımı ve kullanım sonuçları hakkında site forum alanları dahil olmak üzere doğruluk, güvenilirlik, kesinlik konularında ya da başka açılardan hiçbir garanti vermiyorum. Aynı şekilde web sitesinin zarar verici unsurlardan ve virüslerden temizlenmiş olduğu hususunda kullanıcıya herhangi bir güvence ve teminat da veremiyorum. Bu sitede yayınlanan bağlantılar tamamen üçüncü kişilere ait değişebilecek içeriklere sahiptir ve üçüncü kişilerin verilen bağlantıda yayınladıklarından hiçbir sorumluluk kabul edilmez.
Sitemdeki bilgiler sadece bilgi, deneyim ve yorum paylaşımı amacı ile sunulmuş olup; tıbbi bir tavsiye anlamına asla gelmez. Tıbbi tavsiyeleri konusunda uzman hekimlerden alınız. Bu sitedeki hiçbir içerik asla tıbbi tavsiye veya ilaç tavsiyesi anlamına gelmez. 

Sitemdeki yazılar ve fotoğraflarımın telif hakları şahsıma aittir. 

0 yorum:

Yorum Gönder