Icon
HER TÜRLÜ SORUNUZ İÇİN BANA YAZIN szgezgi@gmail.com

İncelediğim Ürünler


Bu siteyi yaparken doğal ve zararsız yöntemlerle kendimize nasıl bakabileceğimiz ve piyasada bulunan doğal olduğunu söyleyen ürünlerin içeriği hakkında bir tartışma platformu yaratmayı hedeflemiştim.

Çünkü doğal yollarla cilt bakımı konusunda Internet ortamında çok bilgi olsa da "doğal" kozmetik ürünleri ve içerikleri hakkında çok bilgi yok. Aslında bu konu nispeten yeni sayılır çünkü insanlar yeni yeni bilinçleniyor. Sitemin amacı bu bilinci vermek ve gerçekten daha az zararlı kimyasal, daha çok doğal hammaddeden yapılmış ürünleri bulmak, tanımak ve gerek bu ürünlere gerekse kendimize bir şans vermektir.

Dolayısıyla lütfen kullandığımız ve keşfettiğimiz ürünleri burada paylaşalım. Markasını, adını açıkça yazalım, memnun kalıp kalmadığımızı belirtelim ki hep beraber en sağlıklı ve en iyi olanı bulalım. Ben de burada kendi deneyimlerim ve SKİN DEEP gibi dünya çapında güvenilir sitelerden topladığım veriler çerçevesinde bir şeyler yazmaya çalışıyorum.  

Ayrıca kozmetik firmalarına da kapımız açık. Onlar da kendilerinden ve ürünlerinden burada bahsedebilirler. Sitemiz reklam veya satış amaçlı olmadığından, tamamen bağımsız ve çıkarsız olduğundan sesini duyurmak isteyen herkese açıktır.

BUGÜNE KADAR YAPTIĞIM ÜRÜN ANALİZLERİ İÇİN TIKLAYIN


1 yorum:

  • Adsız says:
    5 Temmuz 2017 06:50

    Ben forever living markasını duyalı çok oldu fakat yeni kullanmaya başladım çok memnunum.

Yorum Gönder